سیستم تصویری نقطه زن “بی ار رویال بیسیک”

 

 

سیستم تصویری نقطه زن “بی ار رویال بیسیک”
⬅محصول امریکا با عمق ۱۸متر.
⬅این دستگاه حاوی تمام مشخصاتی است که ممکن است توسط بازرسان برای گنجینه ها و دفن مورد نیاز باشد، که برای اولین بار در بین تمام آشکارسازهای توموگرافی تصویری قرار دارد.
⬅طراحی ظریف و راحت، علاوه بر سیستم های 2D و 3D که بلافاصله مدل های فلز و خالی را در زمین ایجاد می کند، به راحتی استفاده می شود.
⬅این دستگاه به عنوان یکی از ساده ترین دستگاه های با سیستم تحلیلی 3D در نظر گرفته شده است.
⬅درمقایسه باتمام آشکارسازهای سنتی موجود در بازار، این دستگاه بدون نیاز به حمل یک رایانه یا هر عملیاتی برای اتصال با لپ تاپ ساخته شده است.
⬅برنامه تصویربرداری و تجزیه و تحلیل:برنامه Royal که بر روی صفحه نصب می شود با دو سیستم برای تحقیق و تصویربرداری کار میکند.
⬅سیستم اول: سیستم تصویربرداری 3D. بااستفاده از این برنامه می توانیم فرایندهای تصویربرداری (3D) را برای فلزات و غارها در زیر زمین قرار دهیم، جایی که عمق آن به طور مستقیم به هر هدف کشف شده با شماره شناسایی اهداف، آسان تر است تا بین انواع آنها مشخص شود، علاوه بر جزئیات بیشتر در کتابچه راهنمای کاربر دستگاه، با امکان ذخیره تصاویر گرفته شده از تصاویر گرفته شده در جستجوها و بررسی آنها در هر زمان. ما می توانیم به صورت خودکار یا دستی دستیابی به جستجو در این سیستم (3D) را انجام دهیم، همه اینها با یک دکمه ی لمسی روش انتخابی مورد نظر ما را انتخاب می کنند.
⬅سیستم دوم: سیستم تصویربرداری مستقیم2D. جایی که می توان تصاویر را برای فلزات و غارها در زیر زمین کشف کرد، ترجیحا با استفاده از این سیستم برای اسکن مناطق بزرگ قبل از اجرای سیستم 3D که می تواند زمان را ذخیره کند.
⬅تکنولوژی جدید:
از آنجا که چرخ توسعه و مدرنیزاسیون متوقف نخواهد شد، بنابراین باید برای شرکت آمریکایی (BR SYSTEM) که متخصص برای ساخت آشکارسازهای فلزی و ماشین آلات علمی برای مدرن سازی و خلاقیت باشد، در جایی که محصولات آن به بهترین فروش و به طور گسترده ای در جهان و خلاقیت مداوم برای تولید آخرین دستگاه تصویربرداری (ROYAL BASIC)
⬅ویژگی های اصلی دستگاه:
سادگی با عملکرد فوق العاده به شرح زیر است:
⬅صفحه اصلی بر روی دستگاه بدون نیاز به اتصال نصب شده است
⬅یک دکمه برای روشن کردن دستگاه و صفحه نمایش آن با هم، در صورتی که دستگاه به حالت خاموش روشن شود، قرص دستگاه روشن خواهد شد و هنگامی که دستگاه خاموش می شود، قرص را خاموش کنید و نیازی به شارژ نیست، زیرا سیستم الکتریکی در حال حاضر رایج است بین واحد اصلی دستگاه و رایانه لوحی که دستگاه و تبلت را از باتری خارجی تامین می کند.
⬅همچنین دکمه های کنترل پنل را تنها به سه دکمه انتخاب کاهش داده است.
سهولت استفاده: این دستگاه از ساده ترین دستگاه هایی است که با سیستم تصویربرداری 3D با توجه به همه دستگاه ها کار میکند.
⬅عملکرد قوی: با این سادگی شما می توانید بهترین نتایج به دست آمده به 18 متر به عنوان یک عمق واقعی در مورد سن و اندازه اهداف این کار با باتری قابل شارژ خارجی با قدرت 12 ولت می تواند دستگاه را به طور مداوم برای 8 ساعت کار کند.
⬅عمق: عمق حداکثر 18 متر.
⬅قطعات و اجزای سازنده:
⬅کیسه اصلی دستگاه، که شامل:
⬅واحد اصلی دستگاه که حاوی صفحه ای است که بر روی دستگاه نصب شده است تا مستقیما به بررسی و صفحه کلید لمسی راحت بپردازد تا برنامه دلخواه را با یک لمس انتخاب کند.
⬅دارای هدست
⬅باتری قابل شارژ به میزان 12 ولت با یک شارژر مخصوص برای آن.
⬅دفترچه های راهنما (انگلیسی).
⬅دو سال گارانتی.
شرکت فلزیاب نانوبازرگان
مهندس بساکی

 

تلفن تماس جهت سفارش دستگاه

 ۰۹۰۱۳۵۴۵۴۱۵

 تحویل با تست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا